O mnie

Fotograf Gliwice

Fotograf Gliwice
Wojciech Turkowski

Fotograf – freelancer.

Sesje zdjęciowe fashion, zdjęcia reklamowe  i produkcja filmów reklamowych to główne dziedziny mojej działalność. Własne studio fotograficzne o pow. 200 m2 pozwala mi swobodnie realizować dowolne sesje zdjęciowe. Na wyposażeniu jest szereg gotowych scenografii z możliwością ich modyfikacji. Na życzenie klienta wykonuję dowolną scenografię dopasowaną do konkretnego zlecenia. Dzięki temu każda sesja zdjęciowa nabiera indywidualnego charakteru. Realizuję też sesje wyjazdowe w miejscu wskazanym przez klienta.

Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe dla internetowych sklepów odzieżowych, importerów oraz producentów odzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej organizacji pracy oraz bogatemu zapleczu technicznemu zapewniamy szybką realizację zleceń z zachowaniem najwyższej dbałości o należyte wyeksponowanie produktu z zachowaniem najwyższej jakości materiału zdjęciowego.

Fotografia reklamowa dla firm odzieżowych to główna nasza działalność. Rozumiejąc potrzebę szybkiego reagowania na potrzeby klienta realizujemy zdjęcia packshot oraz typu duch w terminie do 48 godzin.

Kolejną pozycją w naszej ofercie są sesje zdjęciowe okolicznościowe.

Chcesz zorganizować sesję zdjęciową rodzinną, dziecięcą, biznesową lub klimatyczną sesję buduarową? Nasze studio jest na to przygotowane. Zadbamy o nastrój, scenografię i wizaż.

Reagując na potrzeby Klientów realizujemy też filmy reklamowe i prezentacje wykorzystując zdjęcia i filmy z drona. Posiadam wymagane prawem uprawnienia.

Zapraszam do zapoznania się z portfolio.